محافظ ضد سرقت زاپاس بند خودرو

شرکت ایمن صنعت حجتی در مقاله ای که به شرح ذیل تلاش بر آن دارد تا درباره زاپاس بند ضد سرقت خودرو که محصولی تولید شده توسط این شرکت می باشد مطالبی را ارائه نماید تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.

 

 

محافظ ضد سرقت زاپاس بند خودرو

همیشه سارقان در کمین مال و اموال دیگران می باشند و تلاش می کنند تا به هر نحوی که شده است نقشه زشت و ناپسند خود را عملی نمایند.یکی از جذاب ترین و متداول ترین طعمه هایی که در مقابل چشمان سارقان خودنمایی می کند خودرو و لوازم داخلی آن می باشد.همان گونه که جوامع  با رشد و پیشرفت روبرو می شود سرقت خودرو هم پیشرفت و توسعه می یابد به بیان دیگر هرچقدر سیستم‌های ایمنی و امنیتی نصب شده در خودروهای امروزی پیشرفته‌تر می‌شوند به همان اندازه مهارت سارقان هم افزایش پیدا می‌کند.

به موجب همین امر همیشه از جانب ماموران انتظامی توصیه می گردد که از انواع تجهیزات امنیتی جهت بالابردن سطح ایمنی خودروها استفاده گردد به موجب همین امر شرکت ایمن صنعت حجتی اقدام به تولید طعات ضد سرقت اجزای اعم از درب ها،کاپوت،زاپاس،کامیوتر خودرو و.....برای همه خودروها نموده است .بهترین گزینه به منظور کاهش آمار سرقت خودرو مجهز نمودن خودرو به قطعات ضد سرقتی است که توسط شرکت ایمن صنعت حجتی تولید شده است.هرچند این محصولات به‌طور صددرصد مانع انجام فعالیت سارقان نمی‌شود، اما تا حد بسیار زیادی می‌تواند از سرعت انجام کار آنها بکاهد و در نتیجه آنها را از تصمیم سرقت در مواجهه با این‌گونه تجهیزات باز دارد.

سرقت لاستیک زاپاس نمونه ای از سرقت هایی است که متاسفانه آمار بسیار بالایی هم دارد.

در اکثر خودروها خصوصا خودروهایی که هاچ پک می باشند و در ان ها فضای بار کافی وجود ندارد سازندگان لاستیک زاپاس را در قسمت انتهایی خودرو و در فضای بیرونی جایگزین می نمایند به گونه‌ای که از زیر خودرو دسترسی به آن بسیار راحت است.

این سخن بدین معنا نمی باشد که خیال دارندگان خودروهایی که صندوقدار هستند راحت باشد که سارقان به سراغ خودروهای آن ها نمی رود. حتی در خودروهایی که زاپاس داخل محفظه بار تعبیه شده نیز امکان سرقت وجود دارد. استفاده نمودن از قفل زاپاس که روی محل نگهداری لاستیک قابل نصب است خطر از دست دادن لاستیک جانبی شما را تا حد زیادی کاهش می‌دهد توصیه ایمن صنعت حجتی این است که خودروهای خود را به محافظ زاپا س بندضد سرقت ایمن کنید.