درب ضد سرقت خودرو

(بسمه تعالی)

با عنایت به سرقت خودرو و جهت افزایش ضریب ایمنی تمامی خودروها در عرصه ی کشور شرکت ایمن صنعت حجتی اقدام به طراحی و ساخت قفل و قطعات ضد سرقت خودرو اعم از محافظ کامپیوتر خودرو، محافظ باتری خودرو، محافظ درب خودرو، محافظ کاپوت خودرو، محافظ زاپاس خودرو (زاپاس بند) نموده است و به  سراسر ایران هم ارسال می نماید.

با توجه به اطلاعات جمع آوری شده بنابراین ما باید کاری را انجام دهیم تا این کار یا غیر ممکن گردد یا زمان انجام این کار افزایش یابد . شرکت ایمن صنعت حجتی در سال 1390 موفق به ساخت قفل ضد سرقت درب خودرو گردید. این قفل دارای دو بخش مکانیکی و الکترونیکی می باشد.بخش الکترونیکی این قفل دارای دو قسمت می باشد قسمت اول برد الکتریکی و قسمت دوم ریموت کنترل بیسیم آن است . شرکت ایمن صنعت حجتی با استفاده از دانش فنی داخل کشور موفق به ساخت ریموت کنترلی با سیستم کد گذاری نامتقارن شده است که ضریب امنیت قفل را تا 80% افزایش کمی دهد و این یک ویژگی منحصر به فرد برای قفل می باشد. در بخش مکانیکی برای این قفل یک پمپ الکترونیکی خاص طراحی شده است که از یک استوانه فولادی بسیار محکم تشکیل شده که این استوانه فلزی جلوی هر گونه آسیب پذیری به پمپ را می گیرد.در بالای این پمپ یک پیم فولاد تعبیه شده ،زمانی که ما بر روی ریموت کنترل کلید َA را فشار می دهیم جریان برق بعد از عبور از یک برد الکتریکی به موتور می رسد و موتور شروع به چرخیدن می نماید و این چرخش به سمت راست بوده و پیم را به جلو هدایت می نماید در این زمان پیم فولادی به داخل سوراخ قرار داده می شود و در بدنه خودرو فرو می رود و سبب می شود که درب به هیچ عنوان بازنگردد .

ویژگی ها:

مطابق اینکه ما از سیستم پیچ استفاده نموده ایم پیچ به غیر از چرخیدن به هیچ وجه باز نمی شود و سارق نمی تواند پیم را به عقب هل بدهد.

به دلیل اینکه این قفل در داخل درب خودرو بسته می شود سارقان به هیچ وجه نمی توانند به قفل دسترسی داشته باشد.

این قفل قابلیت هماهنگی با قفل مرکزی خودرو و سیستم های ضد سرقت موجود بر روی خودرو را دارد.

از آن جایی که این محصول از آلیاژهای ضد خورندگی با اسد ساخته شده است به همین دلیل خاصیت ضد اسیدی دارد.

یکی از مهمترین ویژگی های این قفل آن است که اگر حتی برق خودرو را سارقین قطع کنند نمی توانند این قفل را باز نمایند زیرا این سیستم نه از طریق سیستم الکترو مغناطیسی  و نه از طریق پمپ های روغنی و گازی فعالیت خود را انجام می دهد.