محافظ باتری خودرو

شرکت ایمن صنعتی حجتی به شماره ثبت 28984 در سال 1390 به منظور آسایش و تامین امنیت خودروی هموطنان گرامی تاسیس گردید و با تلاش و پشتکار روزافزون به منظور خدمات بیشتر و جلوگیری از شگردهای جدید سرقت همواره در راستای به روزرسانی دانش فنی خود قدم برداشته و توانسته است با رعایت استاندارهای ایمنی به شرکت‌های خودروساز و تامین قطعات جانبی معتبری همچون ایساکو، آپکو و نمایندگی‌های مجاز آنها همکاری داشته باشد.

و با تکیه بر این پشتوانه عملی و تجربی موفق به ارائه قطعات و خدمات ایمنی در سطح کشور با بیش از ۵۰۰۰ عاملیت فروش گردیده است.

شرکت ایمن صنعت حجتی در این مقاله  تلاش و کوشش نموده است تا درباره ی محافط باطری خودرو مطالبی را ارائه نماید تا انتهای مقاله همراه ما باشید.شرکت ایمن صنعت حجتی

محافظ باطری خودرو

یکی از دغدغه ها و نگرانی های اشخاصی که از خودرو استفاده می کنند سرقت باطری خودرو و دیگر اجزای آن می باشد به نحوی که شخص با خریداری نمودن یک خودرو مشکل حمل و نقل خود را می کاهد اما به جای آن استرس های زیادی را که اعم از سرقت باطری خودرو ، سرقت ECU خودرو ، سرقت ضبط خودرو ، سرقت خود خودرو ، و ... می باشد را به زندگی خود اضافه می کند.شرکت ایمن صنعت حجتی  با تکیه بر دانش روز افزون خود اقدام به ساخت محافظ باطری خودرو نموده است .محافظ ضد سرقت باطری خودرو تولید شرکت ایمن صنعت حجتی است و این قطعه وسیله ای ساده و کارآمد می باشد که روی پیچ های نگهدارنده بست باطری بسته و با قفل مخصوص به طوری بسته می شود که سرقت باطری را برسیار سخت تر از حالت عادی می کند.

محافظ باطری خودرو برای همه ی خودروها اعم از پژو206، پرشیا، سمند، پراید، هایما، پژو405، دنا، دنا پلاس و.. قابل استفاده است و دیگر سارقان نمی توانند اجزای خودرو شما را سرقت کنند.

محافظ ضد سرقت باطری خودرو که تولید داخلی کشور ایران است و توسط شرکت ایمن صنعت حجتی ساخته شده است با نصب بر روی بست باتری و قفل شدن توسط قفل مخصوص، مانع از به سرقت رفتن باتری خودروی شما توسط سارقین شده و امنیت باتری خودروی شمارا بالا می برد.

همین حالا باطری خودرو خودتان را مجهز به انواع محافظ های ضد سرقت خودرو نمایید. شرکت ایمن صنعت حجتی آماده ارائه بهترین خدمات به هم میهنان عزیز می باشد.

خاظر نشان می شویم که با نصب این قطعه بر روی خودروی خود می توانید صد در صد مانع به سرقت رفتن باطری خودروی خود شوید برای کسب اظلاعات بیشتر در این خصوص با شماره تلفن 09128625351 تماس بگیرید.