محافظ کامپیوتر خودرو پژو پارس

شرکت ایمن صنعت حجتی در این مقاله  تلاش برآن دارد تا درباره محافظ کامپیوتر خودرو پژو پارس مطالبی را ارائه نماید تا انتهای مقاله همراه ما باشید.

 بهتر است نخست بدانیم که کامپیوتر خودرو چیست و پس از آن به ادامه مطالب بپردازیم.

کامپیوتر خودرو چیست؟

در زیرکاپوت خودروهایی که امروزه تولید می شود موتور پیچیده ای قرار دارد که با شکل اول موتورهای هنری تمایزهای زیادی دارد.

به منظور کنترل آلایندگی و آلودگی هوا، کاهش مصرف سوخت و افزایش کارایی موتور لازم بود تا کامپیوتری جهت خودرو پژو پارس  ساخته شود تا  موارد مختلفی را محاسبه و مورد ارزیابی قرار بدهد. به این کامپیوتر ECU می گویند و مخفف Engine Control Unit یا واحد کنترل موتور است که نوعی از Electronic Control Unit یا واحد های کنترل الکترونیک است.تصمیم گیری برای زمان جرقه زدن شمع، مقدار سوخت ورودی، کنترل دریچه هوا و دیگر امور متشابه بر عهده این قطعه است تا عملکرد مطلوب موتور تضمین شود.

محافظ کامپیوتر خودرو پژو پارس

با پیشرفت علم سرقت خودرو اعم از خودرو پژو پارس نیز افزایش یافته است و ما همه روزه شاهد به سرقت رفتن خودرو پژو پارس هستیم بهترین گزینه برای جلوگیری از به سرقت رفتن خودرو پژو پارس مجهز نمودن آن به محافظ ضد سرقت ایمن صنعت حجتی است.شرکت ایمن صنعت حجتی با تکیه بر دانش و الطاف الهی موفق به ساخت محافظ کامپیونر خودرو پژو پارس شده است و این قطعه را به سراسر کشور ایران عرضه داشته است.هم اکنون با شماره تلفن های ذیل تماس حاصل نمایید و خودروی خود را به محافظ کامپیوتر خودرو پژو پارس تجهیز کنید.

  09128625351 - 02636330058

روش کار ECU در خودرو چگونه است?

به منظور به انجام رسانیدن فعالیت های خود ECU به اطلاعات خودرو نیازمند می باشد.

به موجب همین امر در خودرو پژو پارس  سنسورهای گوناگونی وجود دارد که شرایط را به ECU گزارش می دهند این سنسورها از میزان اکسیژنی که در اگزوز وجود دارد تا درجه حرارت رادیاتور و دور موتور و .....را مورد بررسی و ارزیابی قرار می دهد به صورت کلی سنسورهای مهم خودرو دربردارنده مواردی به شرح ذیل می باشند:

سنسور دور موتور یا RPM.

سنسور فشار داخل مانیفولد یا MAP.

سنسور دریچه گاز یا TPS.

سنسور دمای آب یا CTS.

سنسور دمای هوا ATS.

سنسور اکسیژن یا لاندا.

سنسور ضربه.

در انتها خاطر نشان می شویم که شرکت ایمن صنعت حجتی علاوه بر محافظ کامپیوتر خودرو پژو پارس آماده ارائه محصولاتی به شرح ذیل نیز می باشد:

 محافظ درب ضد سرقت خودرو پژو پارس

محافظ زاپاس بند ضد سرقت خودرو پژو پارس

محافظ کاپوت ضد سرقت خودرو پژو پارس

از اینکه ما را تا انتهای مقاله همراهی نمودید سپاسگزاریم.