محافظ کامپیوتر خودرو پراید 131

شرکت ایمن صنعت حجتی در این مقاله  تلاش برآن دارد تا درباره محافظ کامپیوتر خودرو پراید 131 مطالبی را ارائه نماید تا انتهای مقاله همراه ما باشید.

 بهتر است نخست بدانیم که کامپیوتر خودرو چیست و پس از آن به ادامه مطالب بپردازیم.

کامپیوتر خودرو چیست؟

در زیرکاپوت خودروهایی که امروزه تولید می شود موتور پیچیده ای قرار دارد که با شکل اول موتورهای هنری تمایزهای زیادی دارد.

به منظور کنترل آلایندگی و آلودگی هوا، کاهش مصرف سوخت و افزایش کارایی موتور لازم بود تا کامپیوتری جهت خودرو پراید 131  ساخته شود تا  موارد مختلفی را محاسبه و مورد ارزیابی قرار بدهد. به این کامپیوتر ECU می گویند و مخفف Engine Control Unit یا واحد کنترل موتور است که نوعی از Electronic Control Unit یا واحد های کنترل الکترونیک است.تصمیم گیری برای زمان جرقه زدن شمع، مقدار سوخت ورودی، کنترل دریچه هوا و دیگر امور متشابه بر عهده این قطعه است تا عملکرد مطلوب موتور تضمین شود.

محافظ کامپیوتر خودرو پراید 131

با پیشرفت علم سرقت خودرو اعم از خودرو پراید 131 نیز افزایش یافته است و ما همه روزه شاهد به سرقت رفتن خودرو پراید 131 هستیم بهترین گزینه برای جلوگیری از به سرقت رفتن خودرو پراید 131 مجهز نمودن آن به محافظ ضد سرقت ایمن صنعت حجتی است.شرکت ایمن صنعت حجتی با تکیه بر دانش و الطاف الهی موفق به ساخت محافظ کامپیونر خودرو پراید 131 شده است و این قطعه را به سراسر کشور ایران عرضه داشته است.هم اکنون با شماره تلفن های ذیل تماس حاصل نمایید و خودروی خود را به محافظ کامپیوتر خودرو پراید 131 تجهیز کنید.

  09128625351 - 02636330058

روش کار ECU در خودرو چگونه است?

به منظور به انجام رسانیدن فعالیت های خود ECU به اطلاعات خودرو نیازمند می باشد.

به موجب همین امر در خودرو پراید 131  سنسورهای گوناگونی وجود دارد که شرایط را به ECU گزارش می دهند این سنسورها از میزان اکسیژنی که در اگزوز وجود دارد تا درجه حرارت رادیاتور و دور موتور و .....را مورد بررسی و ارزیابی قرار می دهد به صورت کلی سنسورهای مهم خودرو دربردارنده مواردی به شرح ذیل می باشند:

سنسور دور موتور یا RPM.

سنسور فشار داخل مانیفولد یا MAP.

سنسور دریچه گاز یا TPS.

سنسور دمای آب یا CTS.

سنسور دمای هوا ATS.

سنسور اکسیژن یا لاندا.

سنسور ضربه.

در انتها خاطر نشان می شویم که شرکت ایمن صنعت حجتی علاوه بر محافظ کامپیوتر خودرو پراید 131 آماده ارائه محصولاتی به شرح ذیل نیز می باشد:

 محافظ درب ضد سرقت خودرو پراید 131

محافظ زاپاس بند ضد سرقت خودرو پراید 131

محافظ کاپوت ضد سرقت خودرو پراید 131

از اینکه ما را تا انتهای مقاله همراهی نمودید سپاسگزاریم.