محافظ کامپیوتر خودرو رانا

شرکت ایمن صنعت حجتی در این مقاله  تلاش برآن دارد تا درباره محافظ کامپیوتر خودرو رانا مطالبی را ارائه نماید تا انتهای مقاله همراه ما باشید.

 بهتر است نخست بدانیم که کامپیوتر خودرو چیست و پس از آن به ادامه مطالب بپردازیم.

کامپیوتر خودرو چیست؟

در زیرکاپوت خودروهایی که امروزه تولید می شود موتور پیچیده ای قرار دارد که با شکل اول موتورهای هنری تمایزهای زیادی دارد.

به منظور کنترل آلایندگی و آلودگی هوا، کاهش مصرف سوخت و افزایش کارایی موتور لازم بود تا کامپیوتری جهت خودرو رانا  ساخته شود تا  موارد مختلفی را محاسبه و مورد ارزیابی قرار بدهد. به این کامپیوتر ECU می گویند و مخفف Engine Control Unit یا واحد کنترل موتور است که نوعی از Electronic Control Unit یا واحد های کنترل الکترونیک است.تصمیم گیری برای زمان جرقه زدن شمع، مقدار سوخت ورودی، کنترل دریچه هوا و دیگر امور متشابه بر عهده این قطعه است تا عملکرد مطلوب موتور تضمین شود.

محافظ کامپیوتر خودرو رانا

با پیشرفت علم سرقت خودرو اعم از خودرو رانا نیز افزایش یافته است و ما همه روزه شاهد به سرقت رفتن خودرو رانا هستیم بهترین گزینه برای جلوگیری از به سرقت رفتن خودرو رانا مجهز نمودن آن به محافظ ضد سرقت ایمن صنعت حجتی است.شرکت ایمن صنعت حجتی با تکیه بر دانش و الطاف الهی موفق به ساخت محافظ کامپیونر خودرو رانا شده است و این قطعه را به سراسر کشور ایران عرضه داشته است.هم اکنون با شماره تلفن های ذیل تماس حاصل نمایید و خودروی خود را به محافظ کامپیوتر خودرو رانا تجهیز کنید.

  09128625351 - 02636330058

روش کار ECU در خودرو چگونه است?

به منظور به انجام رسانیدن فعالیت های خود ECU به اطلاعات خودرو نیازمند می باشد.

به موجب همین امر در خودرو رانا  سنسورهای گوناگونی وجود دارد که شرایط را به ECU گزارش می دهند این سنسورها از میزان اکسیژنی که در اگزوز وجود دارد تا درجه حرارت رادیاتور و دور موتور و .....را مورد بررسی و ارزیابی قرار می دهد به صورت کلی سنسورهای مهم خودرو دربردارنده مواردی به شرح ذیل می باشند:

  1. سنسور دور موتور یا RPM.
  2. سنسور فشار داخل مانیفولد یا MAP.
  3. سنسور دریچه گاز یا TPS.
  4. سنسور دمای آب یا CTS.
  5. سنسور دمای هوا ATS.
  6. سنسور اکسیژن یا لاندا.
  7. سنسور ضربه.

در انتها خاطر نشان می شویم که شرکت ایمن صنعت حجتی علاوه بر محافظ کامپیوتر خودرو رانا آماده ارائه خدماتی به شرح ذیل نیز می باشد:

 محافظ درب ضد سرقت خودرو رانا

محافظ زاپاس بند ضد سرقت خودرو رانا

محافظ کاپوت ضد سرقت خودرو رانا

از اینکه ما را تا انتهای مقاله همراهی نمودید سپاسگزاریم.