ردیاب خودرو چیست و چگونه کار می کند

شرکت ایمن صنعت حجتی در این مقاله تلاش بر آن دارد تا درباره ردیاب خودرو که به تازگی توسط این شرکت تولید شده است مطالبی را ارائه نماید. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این قطعه تا انتهای مقاله همراه ما باشید.

ردیاب خودرو چیست

درباره اینکه ردیاب خودرو چیست باید بگوییم که ردیاب نوعی ابزار الکترونیکی کوچک می باشد که با یک سیمکارت فعال می گردد و شما به وسیله آن قادر خواهید بود که از مکان خودرو خود مطلع شوید. برای اینکه ردیاب خودرو نصب شود نیاز به یک سیمکارت دارید تا بر روی آن نصب گردد. سپس باید ردیاب را به برق خودرو وصل نمایید تا فعال گردد. بدین ترتیب می توانید از موقعیت خودرو خود مطلع شوید.هم چنین شما می توانید در هر زمان و هر لحظه ای خودرو خود را به صورت آنلاین ردیابی نمایید و یا آن را خاموش نمایید.

 

 

مزایای نصب ردیاب خودرو

چگونه می توان از ردیاب خودرو برای جلوگیری از سرقت خودرو استفاده کرد

از آنجایی که احساس خطر همیشه همراه مالکان خودرو بوده است شرکت ایمن صنعت حجتی اقدام به تولید ردیاب خودرو نموده است که دارای محبوبیت زیادی به وسیله مشتریان این شرکت شده است.

توجه داشته باشید ممکن است سارقان خودرو دزدگیر شما را از کار بیندازند و خودروی شما  را به سرقت ببرند در این صورت شما نمی دانید که خودروی شما کجاست اما در صورتی که خودرویتان مجهز به ردیاب خودرو ایمن صنعت حجتی شده باشد به راحتی می توانید از موقعیت جغرافیایی خودروی سرقت شده مطلع شوید.

شایان ذکر است که این قطعه به گونه ای بر روی خودرو نصب می شود که قابل رویت نباشد برعکس دزدگیرها که به دلایل فنی در زیر جعبه فرمان نصب می گردد که به راحتی سارقان به آن دسترسی دارند. ردیاب خودرو ایمن صنعت حجتی امکانات دیگری را برایتان به ارمغان می آورد که اعم از: هشدار به سرقت رفتن باتری، هشدار بالا بودن سرعت، خاموش کردن خودرو از مسافت دور، وارد شدن به منطقه ممنوعه و.... می باشد.

خاطر نشان می شویم که شرکت ایمن صنعت حجتی آماده ارائه خدمات به مشتریان عزیز می باشد. هم چنین علاوه بر موارد ذکر شده این شرکت تولید کننده و پخش کننده لوازم ضد سرقت خودرو در استان البرز می باشد و به سراسر کشور هم ارسال می نماید علاوه بر ردیاب خودرو دیگر لوازم ضد سرقت خودرو نیز این شرکت تولید می کند که به شرح ذیل است:

برای تجهیز خودرو خود به لوازم ضد سرقت ایمن صنعت حجتی می توانید باشماره تلفن های 09128625351 و شماره تلفن 02636330058 تماس حاصل نمایید.